Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
13065

БЮТ не блокуватиме прийняття Держбюджету - С.Курпіль

"Вони дуже довго з цим проектом бюджету вовтузяться. Коли вони були в опозиції, то говорили, що у них усе вже готово. В них антикризові закони готові, бюджет, практично, готовий і вони за тиждень його подадуть. Потім казали, що через місяць його подадуть. Вже минуло значно більше часу, а вони все ніяк цей бюджет народити не можуть. Однак, ми не будемо блокувати прийняття бюджету, але категорично проти ратифікації ганебної меншовартісної угоди з ЧФ". Про це в коментарі ІМК сказав народний депутат України від фракції БЮТ Степан Курпіль.

"Я думаю, коли теперішня влада такими темпами шаленими, які можуть бути занесені до Книги рекордів Гіннеса, здає національні інтереси, то, без сумніву, що всі опозиційні сили повинні об"єднатися. Я думаю, що не тільки в межах парламенту, а й поза парламентом. Оскільки, це справді безпрецедентно. Така угода -це торгівля територією. Теперішня влада торгує територією, як повія тілом", - підкреслив співрозмовник агентства.

Як повідомляв ІМК, 27 квітня Верховна Рада України планує розглянути питання про ратифікацію угоди щодо продовження на 25 років терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України.

Також, у вівторок, 27 квітня Верховна Рада планує розглянути проект Державного бюджету України на 2010 рік.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram