Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
16425

В.Литвин підтвердив, що винесе на розгляд питання про ратифікацію харківської угоди

Голова Верховної Ради Володимир Литвин під час прес-конференції підтвердив, що завтра буде винесено на розгляд питання про ратифікацію харківської угоди, передає кореспондент ІМК.

Відповідаючи, чи буде, незважаючи на суперечки, винесено питання про ратифікацію харківської угоди, спікер сказав: "Звичайно буде. Але чи буде проголосоване воно, і чи буде завтра можливість відкрити засідання - це інше питання".

Він зазначив, що не погодився, аби це питання розглядалося на позачерговій сесії минулого тижня, як пропонувала ПР.

"Будь-яку справу похапцем не роблять. Якщо є підстави, то потрібно говорити про застереження, але треба охолонути і спокійно вести розмову. Чомусь в Німеччині, Італії, Великій Британії ніхто істерики не здіймає, хоча в світі 820 баз. Зрозуміло, краще їх не мати, але потрібно подивитись, які в нас є варіанти та що нам це дає", - сказав В.Литвин.

Говорячи про те, що вирішила погоджувальна рада, і що робитиме ВР у вівторок, В.Литвин сказав: "Продовжимо завтра крик у сесійній залі".

Він зазначив, що не знає, чи блокують, наразі, депутати парламентську трибуну. "Я туди не хожу, мені принизливо ходити і заглядати, скільки там людей, я цього робити не хочу. Вважаю, що цю практику треба припинити раз і назавжди", - резюмував спікер.

Джерело: УНН