Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12495

Я покладаю надії на науково-фантастичну літературу - Б.Вербер

"Література не повинна бути гарною, література повинна передавати конкретній думки, і повинна надавати молоді можливість замислитись над тим, чим вона займається", - зазначив у ексклюзивному коментарі кореспонденту ІМК відомий французький письменник Бернар Вербер.

За його словами, зараз людям необхідна "література, яка думає про майбутнє". Дуже багато надій письменник покладає на літературу науково- фантастичного жанру.

Водночас Б.Вербер зазначив, що будь-яка література заслуговує на повагу.

"Найголовніше, щоб люди читали. Тому що читання примушує людей думати, а якщо ти йдеш у кіно чи дивишся телевізор, то це автоматично заходить до тебе у мозок. Тому для мене немає поганих чи гарних жанрів, є тільки погані чи гарні книжки. І я також думаю, що у жанрі легкої літератури, яка називається жіночою (чи якась інша популярна література), існують книжки, які можна назвати шедеврами. Окрім того, у таких жанрах, які всіма шановні, у якійсь момент можна зустріти дуже легковаговий твір, який буде достатньо посереднім. Це ремесло, і тут все залежить від якості персонажів і від амбіцій та ідей, які автор хоче донести своїм читачам", - підкреслив письменник.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram