Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
13515

АМКУ вивчає питання монополізації "Укртелекому" та чотирьох мобільних операторів

Антимонопольний комітет України (АМКУ) вивчає роботу мобільних операторів та компанії "Укртелеком" за 2008-2009 роки на предмет монополії на ринку інтерконекту. Про це заявив голова АМКУ Олексій Костусєв, повідомляє "Дело".

25 травня 2009 АМКУ призупинив своє рішення про визнання монополістами 4 мобільні операторів і "Укртелекому" на ринку доступу до власних мереж (інтерконнекту). Такий статус компаній міг би надати право НКРЗ регулювати їхні тарифи.

"Зараз до цього питання ми знову повертаємося. У нас є можливість взяти за базу не лише 2008 рік, який був у нас в колишньому рішенні, але і 2009-й. Потрібно розуміти, що якщо ми приймемо рішення про визнання учасників ринку інтерконекту монополістами, то регулятор - НКРЗ - зможе оперативно вводити регулювання на цьому ринку. Тому АМКУ і НКРЗ потрібно провести конструктивний діалог: вони повинні бути готові до такого нашому рішенню і підготувати відповідні методики ", - підкреслив Костусєв.

"Ми бачимо, що ринок не може сам врегулювати ситуацію. Гравці то домовляються, то судяться. Тому вихід один - введення регулювання", - відзначив глава АМКУ.

Джерело: УНН