Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
13950

ВО"Свобода": заява В.Ющенка є неправдививою та маніпулятивною

Заява Віктора Ющенка про те, що його апеляція зупинила постанову Донецького окружного адміністративного суду щодо скасування Указу Президента "Про присвоєння звання Героя України Степану Бандері" є неправдививою та маніпулятивною. Про це ІМК повідомили в прес-службі ВО "Свобода".

Рішення суду було зупинене завдяки апеляції ВО "Свобода", яка проводить судовий захист та супровід цієї справи в усіх інстанціях. Про це заявив голова юридичного управління Всеукраїнського об‘єднання "Свобода" Олег Махніцький у своєму зверненні до Президента України В.Януковича.

23 квітня Віктор Ющенко заявив, що завдяки його оскарженню рішення Донецького адміністративного суду щодо Степана Бандери було зупинено, зазначає політсила.

"У цій заяві маніпуляція фактами очевидна. Рішення Донецького суду призупинене, але не завдяки "втручанню" Ющенка, який і не намагався захистити свій Указ. Адже насправді він дуже "запізнився" із подачею апеляції. Рівно настільник, щоби його скарга не розглядалася, - повідомляють у ВО "Свобода".

Так само "Свобода" проводить судовий захист та супровід справи в усіх інстанціях і щодо аналогічного рішення Донецького суду щодо Романа Шухевича", - зазначив голова Юридичного управління ВО "Свобода" Олег Махніцький.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram