Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
19545

В Україні відкрилось представництво ОДКБ

В Україні відкрилось представництво Організації договору колективної безпеки. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив міністр Кабінету Міністрів Анатолій Толстоухов, передає кореспондент ІМК.

Генеральним директором ОДКБ в Україні призначено Анатолія Толстоухова. За його словами, сьогодні є всі умови для розширення співпраці з ОДКБ на рівні держав.

"Сьогодні є всі умови для розширення співпраці ОДКБ на рівні держав, щоб депутатська група активніше працювала в парламенті. Я не сумніваюсь в тому, що інститут ОДКБ не буде бездієвим організмом, і не сумніваюсь в тому, що ця тема в подальшому буде затребувана", - сказав А.Толстоухов.

В свою чергу, народний депутат від фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко зазначив, що співпраця ОДКБ на рівні держав несе в собі лише позитивні наслідки для Україні.

"Навіть сьогодні, зберігаючи свій суверенітет та цілісність, навіть не вступаючи в ОДКБ, ми можемо ефективно використовувати його можливості... ОДКБ може нам допомогти у боротьбі з тероризмом, а також з незаконною міграцією і наркотрафіком", - сказав В.Колесніченко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram