Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14265

Влада перешкоджає громадянам потрапити на мітинг опозиції - С.Пашинський

"Влада перешкоджає громадянам потрапити у вівторок до Києва на мітинг опозиції і погрожує репресіями автоперевізникам", - доповів на прес- конференції у Житомирі народний депутат від БЮТ Сергій Пашинський. Про це ІМК повідомили в прес-службі БЮТ. За його словами, на Житомирщині працівники Державної автомобільної інспекції погрожують транспортникам репресіями у разі надання громадянам автотранспорту для поїздки у Київ. Зокрема, керівник Андрушівського підрозділу ДАІ заявив, що жоден автобус завтра з району не виїде.

"Кожного власника автобусів попередили, що у разі надання послуг з перевезення людей до Києва до них будуть застосовані "каральні" заходи, починаючи від позбавлення ліцензій і закінчуючи проблемами з ДАІ", - сказав С.Пашинський.

Народний депутат зазначив, що більше 1,5 тисячі жителів області висловили бажання поїхати у Київ на мітинг-протест проти продовження базування Чорноморського флоту РФ в Криму. Такі дії влади Пашинський називає поверненням до 2004 року, коли біля кожного КП стояли автоматники, що забороняли виїзд автобусів.

С.Пашинський закликав людей їхати на мітинг будь-яким способом, "бо саме зараз вирішується питання, чи бути країні вільною".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram