Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
19305

О.Сергієнко: українського газу достатньо для потреб місцевих громад

В Україні минулого року було видобуто 20,3 млрд куб. м газу, а населення та бюджетні організації споживають не більше 18,5 млрд кубів, отже, українського газу цілком достатньо для задоволення потреб українців та місцевих громад. Про це ІМК повідомили в прес-службі "Інституту міста". Вартість газу для населення визначається НКРЕ і становить на сьогодні 48,36 коп. за 1 куб. м або 61 дол за 1000 кубів - за споживання до 2500 куб. м на рік. За потреби до 6000 куб. м - 93 дол, а до 12000 куб. м - 190 дол (при збільшенні обсягів споживання, газ дорожчає, що, відверто кажучи, суперечить економічній логіці), - зауважив директор "Інституту міста" Олександр Сергієнко.

"Таким чином, населення сплачує в 2-3-6 разів більше, ніж коштує український газ, який воно, дійсно, споживає", - говорить О. Сергієнко.

За словами експерта О.Сергієнка, місцева влада має ще один механізм "здешевлення" житлово-комунальних тарифів для населення - це перекладання частини їхньої вартості на плечі підприємств, які, в свою чергу, закладають її у вартість товару.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram