Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
18510

1 травня у Києві стартує молодіжний пробіг

1 травня на головному майдані столиці відбудеться пробіг "Молодь за здоровий спосіб життя!" присвячений святкування першого травня та 65-ої річниці перемоги у Великій вітчизняній війні. Близько 500 молодих людей, студентів та ветеранів візьмуть участь у кросі за маршрутом Майдан Незалежності - Бессарабська площа - Майдан Незалежності. Про це ІМК повідомили в прес-службі молодіжної організації "Студентська платформа". До початку кросу буде розіграна театралізована сценка, у якій активісти молодіжних організаторів покажуть негативний вплив шкідливих звичок на здоров‘я та інтелектуальний розвиток людини.

Старт кросу біля Головпоштампу на Майдані Незалежності о 11.00. Всі учасники пробігу отримають у подарунок футболку. Реєстрація учасників статує о 10.00. По закінченню забігу суддівська бригада визначить переможців у різних номінаціях: найшвидші серед жінок, серед чоловіків, "наймолодший учасник", "найстарший учасник" тощо, а організатори нагородять їх цінними призами.

Організатори пробігу: всеукраїнські молодіжні організації "Студентська платформа", "Молодіжний СЛС", Комсомол, "Молодь за справедливість" та інші за підтримки Головного управління по фізичній культурі та спорту КМДА.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram