Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12255

Активісти "ФЗ" зібрали 80 тис. підписів проти харківських угод

Сьогодні кілька сотень активістів "Фронту Змін" взяли участь в акції "Ні - торгівлі Україною!" Вони принесли Президенту близько 80 000 підписів громадян проти дій Глави держави, "який торгує територією і незалежністю України". Проте до Адміністрації Президента представників "Фронту Змін" не пустили, Президент України Віктор Янукович до них не вийшов, а представник Адміністрації Глави держави взяти підписи відмовився. Про це ІМК повідомили в прес-службі політсили.

У вівторок, о 9.00 активісти "Фронту Змін" прийдуть до Верховної Ради, аби передати ці підписи народним депутатам. Пікетувальники вимагатимуть від парламенту відмовитися від ратифікації харківської угоди щодо продовження терміну перебування іноземного флоту, одноосібно підписаної Віктором Януковичем, яка суперечить Конституції та поглиблює розкол України.

"Президент за 50 днів уже двічі здав національні інтереси України. А харківські домовленості, які є абсолютно антиконституційними та можуть визначати стратегію розвитку нашої країни на 33 роки вперед, прийняті цілком підкилимно, без консультацій з експертами та без волевиявлення народу. Ми не можемо цього допустити. Президент повинен зрозуміти, що має діяти тільки в конституційний спосіб і рахуватися зі своїм народом", - заявила під час акції координатор одного з напрямків в Уряді Змін Лілія Гриневич.

Вона підкреслила, що 80 тисяч підписів, зібраних лише за два дні, повинні привернути увагу Президента і народних депутатів: "Ці підписи, за кожним із яких стоїть реальна людина, доводять: ми категорично проти ратифікації таких домовленостей. Будь-які рішення, які визначають стратегію розвитку нашої держави, повинні супроводжуватись волевиявленням народу".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram