Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14400

"Укртелеком" вийшов зі складу учасників СП "Інфоком"

У квітні 2010 року ВАТ "Укртелеком", керуючись рішеннями Наглядової Ради і Правління Товариства, а також рішенням Загальних Зборів СП "Інфоком", вийшов зі складу учасників СП "Інфоком". Про це повідомляється на сайті компанії.

Рішення про вихід ВАТ "Укртелеком" зі складу учасників СП "Інфоком" було прийнято Правлінням компанії відповідно до Рішення Наглядової Ради Товариства, яким Правлінню компанії були надані повноваження щодо продажу частки (51%) у статутному фонді СП "Інфоком" та виходу зі складу учасників господарських товариств. Керуючись цим рішенням, та враховуючи фактичний конфлікт інтересів обох компаній на ринку передачі даних, у січні 2010 року Правління Укртелекому прийняло рішення про вихід зі складу учасників СП "Інфоком".

У встановленому порядку ВАТ "Укртелеком" повідомив про своє рішення учасників СП "Інфоком". У квітні 2010 року учасники на Загальних зборах учасників ухвалили вихід ВАТ "Укртелеком" зі Спільного українсько- німецького підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Інфоком" та про виплату Укртелекому належної компенсації. Належна ВАТ "Укртелеком" компенсація була виплачена у повному обсязі та у встановлений термін.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram