Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 10 квітня 2021 14:21
Новини: Політика
10785

У коаліції є можливості провести ратифікацію без склок - О.Голуб

Те, що заявляють в БЮТ це істерика, а коли є істерика це свідчить про слабкість. Я переконаний, що у коаліції сьогодні є всі можливості провести ратифікацію без склок, без істерик, як вимагає законодавство, і дати відсіч всім провокаціям, які можуть бути у Верховній Раді. Таку думку ІМК висловив народний депутат України від фракції КПУ Олександр Голуб, стосовно заяви представників БЮТ, про те, що в парламенті можливий силовий сценарій. "Очевидно, що у даному випадку мова йде перш за все про рейтинги Тимошенко серед націоналістичних сил, а не про турботу за долю країни", - додав політик.

За його словами, коаліція впевнена в своїх силах і вона спроможна не допустити "націоналістичного самоуправства" в стінах Верховної Ради.

На питання, чи готова коаліція на силові заходи заради ратифікації харківської угоди, політик відповів: "Коаліція намагатиметься забезпечити ратифікацію угоди і розгляд та ухвалення бюджету".

Стосовно того, в який спосіб коаліція збирається це зробити, Олександр Голуб сказав: "Ці способи вже були відпрацьовані і не один раз. Є можливості, в тому числі і людські ресурси для того, щоб завадити націонал- дебоширам зірвати ухвалення цих рішень".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram