Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Вівторок, 15 червня 2021 15:12
Новини: Політика
10290

В угоді по ЧФ РФ не йде мова про поступки української території - О.Єфремов

Ніде (в харківській угоді про базування ЧФ РФ - Ред.) не йде мова про поступку території, мова йде про продовження договору, який свого часу був укладений, і ні про що більше. Про це в ефірі одного з телеканалів повідомив голова фракції ПР Олександр Єфремов.

"Ми три рази пропонували флот, а російська сторона категорично відмовлялася. Ви нам надаєте те, що у нас і так є, і за це просите, щоб ми знизили ціну на 100 доларів на газ? І коли в кінцевому підсумку четвертий раз поставили, то Д.Медведєв махнув рукою і сказав - ну добре, давайте все- таки розглянемо", - додав політик.

Говорячи про те, чому Росія погодилась на таку угоду, О.Єфремов сказав, що головна проблема в тому, що і Росії, і Європі не потрібна нестабільна Україна в центрі Європи.

"А наша опозиція штовхає нас - давайте ми поговоримо, давайте ми нічого робити не будемо, зберемо симпозіум, запросимо спеціалістів, обговоримо цю тему, а потім, в кінці кінців, і помремо! Ми не хочемо цього чекати, ми хочемо, щоб наша держава розвивалася, щоб тут було виробництво, заходили інвестиції, люди жили в достатку, і щоб не ми прагнули до Європи, а Європа будувалася тут", - наголосив він.

Також серед причин, що спонукали РФ підписати цей договорі політик назвав те, що 222 року флот РФ перебуває в Севастополі. "Є історія, гордість, і для них отримати гарантоване на 25 років перебування тут свого флоту напевно, щось означає", - резюмував депутат.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram