Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12765

AMD і NVIDIA забрали в Intel частку ринку графічних рішень

За версією Jon Peddie Research, аналіз динаміки графічного ринку за перший квартал 2010 року говорить про те, що обсяг продажів виріс в річному вираженні на 44%, в порівнянні з минулим кварталом спостерігалося падіння на 15%. Обсяги продажів графічних рішень в цілому за 2009 рік зросли на 11%.

Компанія Intel в першому кварталі 2010 року залишалася лідером зростання, якщо розглядати натуральні показники. Високий попит на процесори з інтегрованим графічним ядром і процесори Atom доповнювався гарними обсягами продажів настільних систем. Але це не завадило Intel за минулий квартал скоротити свою частку ринку з 51,1% до 43,5%.

Компанія AMD за перший квартал цього року збільшила свою частку графічного ринку з 21,7% до 24%. Допомогли їй у цьому гарні обсяги продажів настільних дискретних та інтегрованих мобільних графічних рішень. Компанії NVIDIA вдалося збільшити свою частку ринку з 26,5% до 31,5%. Особливим попитом користувалися мобільні графічні рішення обох типів, в настільному сегменті відзначилися інтегровані графічні рішення NVIDIA. До речі, компанії NVIDIA, Matrox і SiS є єдиними виробниками графічних рішень, які збільшили обсяги продажів за перший квартал 2010 року. Решта галузі зазнала звичного сезонного спаду.

За прогнозами аналітиків Jon Peddie Research, в 2010 році зростання ринку графічних рішень має вимірюватися 17,3%.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram