Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
26475

МінАПК реформуватиме сільське господарство

Днями у Києві відбулося засідання Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ), у яких взяв участь міністр аграрної політики Микола Присяжнюк. Про це ІМК повідомили в прес-службі Мінагрополітики.

Щодо ситуації в АПК та проекту Держбюджету-2010, який надав перший віце- президент АФЗУ Ярослав Кардаш, члени Ради АФЗУ наголосили на необхідності надалі передбачати в Держбюджеті належне фінансування для середніх та дрібних аграрних товаровиробників; виділити кошти для державної фінансової підтримки фермерських, особистих селянських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів; зберегти та вдосконалити діючі програми в АПК як ефективний шлях виходу економіки із кризи.

"Мінагрополітики сьогодні взяло курс на реформування всього сільського господарства, а українське фермерство - це той чинник, без якого сьогодні неможливий подальший розвиток всієї аграрної сфери держави. Ми відкриті до співпраці. Держава буде підтримувати розвиток фермерства, яке буде змінюватись, аби відповідати вимогам часу, розбудовувати спільно з міністерством системоутворюючі сільськогосподарські галузі та аграрну науку",- зазначив М. Присяжнюк.

Джерело: УНН