Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
24735

У 2015 р. харківську угоду можуть переглянути - Б.Нємцов

"Я не виключаю, що, коли Янукович не буде Президентом, а це, швидше за все, в 2015 році, Конституційний Суд скасує його рішення і угода про пролонгацію перебування ЧФ РФ буде денонсована. Таку думку ІМК висловив відомий російський опозиційний політик Борис Нємцов.

"При цьому, гроші Росія вже заплатить, а це 20 млрд доларів. Я не бачу жодної переваги для Росії в цій угоді. Крім амбіцій та злорадства, що ми їх нахилили, купили, тощо. Якщо, перейти до суті справи, то РФ нічого не отримала", - додав він.

Борис Нємцов зазначив, що "Газпром" буде форсувати зростання цін на газ в середині Росії.

"Виходить парадоксальна ситуація, в Україні ціни на газ будуть знижуватися, а в Росії - зростати. А зростати вони будуть, тому що "Газпром" перебуває у дуже важкому фінансовому становищі і єдина можливість отримати гроші, щоб залатати дірку в 60 млрд доларів - це підняти ціни для росіян. Таким чином, за цю угоду платитимуть всі громадяни Росії підвищеними комунальнихми платежами. Якби у нас парламент був місцем для дискусій, а не соромом і політичним кладовищем, сьогодні ці всі питання обговорювалися б. А у нас ніхто не переймався комунальними платежами для громадян Росії, стратегічними перевагами і великими грошима, які ми даруємо іншій країні", - сказав російський політик.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram