Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
13380

В українському ВНЗ будуть готувати ІТ-фахівців світового рівня

У Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" (НТУУ "КПІ") відкрився перший в країні навчально-науковий центр НР, повідомляє кореспондент IT-IMK.

Даний проект, який реалізований в рамках програми Міжнародний інститут технологій НР (МІТ НР), покликаний удосконалити підготовку ІТ-фахівців світового рівня та забезпечити доступ студентів і викладацького складу до сучасних технологій.

НТУУ КПІ став одним з більш 20 ВНЗ країн Європи, які приєдналися до даної ініціативи. Так, в Росії діють чотири аналогічні центру.

"Я постійно стикаюся з тим, що ВНЗ потрібно фінансування для вивчення нових технологій", - відзначив керуючий директор НР у країнах Центральної та Східної Європи Герберт Растбіхлер.

Студенти НТУУ "КПІ" будуть проходить навчання в центрі безкоштовно. Випускники отримають відповідний сертифікат про проходження курсів, який буде дійсний в Україні, - сказав керівник програми "МІТ НР" Ігор Білоусов.

У рамках роботи центру планується проведення онлайн-лекцій, розробка нових курсів, а також проведення досліджень у галузі проектування сучасної обчислювальної техніки і телекомунікаційного обладнання.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram