Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
10380

І.Богословська вимагає від ГПУ позбавити нардепів недоторканності

Народний депутат Інна Богословська звернулася до Генеральної прокуратури України з вимогою знайти винних в організації масових заворушень у Верховній Раді і направити до парламенту подання про позбавлення їх депутатської недоторканності. Про це ІМК повідомили в прес-службі політика. "За допомогою відеозапису пленарного засідання потрібно встановити, хто саме кидав димові шашки і псував державне майно. Якщо ми це не зробимо, парламентські "бойовики" наступного разу принесуть із собою до Верховної Ради цілий збройний арсенал і тоді в країні запанує хаос", - підкреслила І.Богословська.

Народний депутат упевнена: якщо в парламенті дискусія буде проходити у такому форматі, як на засіданні 27 квітня, це може призвести до масових заворушень по всій країні.

"Верховна Рада - вищий орган представницької влади, парламентські засідання транслюють у прямому ефірі. Який приклад сьогодні всій країні показали деякі горе-парламентарії? Що можна безкарно трощити, ламати майно, кидати яйця в спікера? Цю практику треба негайно зупинити і я закликаю Генеральну прокуратуру розібратися, хто стоїть за масовими заворушеннями та ініціювати процедуру позбавлення їх депутатської недоторканності", - зазначає І.Богословська, нагадуючи, що зазначені дії є ознаками злочинів, передбачених статтями 293, 294 і 295 Кримінального кодексу України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram