Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14565

У Львові вручили перше "Посвідчення батяра"

1 та 2 травня Львів святкуватиме День батяра. На площі Ринок працюватиме "Батярська канцелярія", яка видаватиме іменні посвідчення "батяра" з фотографією, завірені "батярською" печаткою. Вручатиме їх головний батяр свята. Про це кореспонденту ІМК повідомили у прес-службі Львівсьокї міської ради. Як повідомив організатор свята Андрій Сидор, людина, перш ніж отримати посвідчення, має витримати символічне "Посвячення у батяри". Цей документ надаватиме певні переваги під час свята.

Сьогодні, 27 квітня під час прес-конференції Віктор Морозов отримав перше "Посвідчення батяра".

Також, у рамках свята проходитимуть вибори Короля Свята та Пані Батярової, квести для батярських ватаг, працюватиме і батярський фото-стенд. Найактивніші батяри міста матимуть змогу взяти участь у Батярському тирі, де збиватимуть з рогатки кавовими зернами пивні бляшанки. Під час свята працюватиме і шаржист - сектор художника, який створює гумористичні зображення людей у стилістиці батярства початку ХХ століття.

Ввечері для гостей та жителів міста виступатимуть гурти "Перкалаба", "Green Silence" та Віктор Морозов. А батяр-бенд "Галичина" презентуватиме новий альбом "Серце батяра".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram