Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12000

Президент України пообіцяв журналістам професійну свободу

Сьогодні Президент України Віктор Янукович у своєму виступі перед Парламентською асамблеєю Ради Європи пояснив своє сталення до свободи слова та плюралістичної демократії. Про це ІМК повідомили в прес-службі Глави держави. "Немає сумнівів, що в Україні вже функціонує плюралістична демократія. Свідченням цього, зокрема, є той факт, що під час останніх трьох виборчих кампаній перемагала опозиція. Хто б не перемагав на наступних виборах - влада чи опозиція, головне, щоб ця перемога була здобута у чесному і відкритому змаганні, силою ідей, переконливістю результатів роботи, а не внаслідок адміністративного тиску чи сумнівних махінацій", - зазначив Президент.

За його словами, саме вільні, незалежні ЗМІ мають забезпечити безперебійний доступ суспільства до інформації, сприяти справжнім дискусіям щодо розвитку країни, жорстко контролювати владу.

"У нас ще трапляються випадки перешкоджання діяльності журналістів, спроби залякування та фізичного тиску. Це є абсолютно неприпустимим. Як Президент, я гарантуватиму професійну свободу представників ЗМІ та належне розслідування будь-яких фактів їх утисків. Зокрема, мною вже були дані відповідні жорсткі доручення представникам правоохоронних органів з кожного із прикрих випадків, що мали місце", - додав В.Янукович.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram