Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 28 січня 2020 03:47
Новини: Політика
10110

Американські інтернет-користувачі зацікавилися ідеєю електронного уряду

82% користувачів Інтернету (61% дорослих жителів США) шукали інформацію або здійснювали оборудки на урядових сайтах в минулому році. Про це свідчать результати опитування більш ніж двох тисяч дорослих американців, проведене наприкінці 2009 року в рамках проекту "Інтернет і американське життя" дослідницького центру Pew, повідомляє AP.

"Останнім часом ми бачимо, що державні установи на все частіше розуміють

важливість використання інтернет-технологій для роботи з громадянами та надання інформації, - відзначив один з учасників проекту Аарон Сміт. - Ці зусилля знайшли відгук ".

Крім того, 46% американських інтернет-користувачів скористалися державними послугами, 41% скачав бланки, 35% займалися вивченням урядових документів і статистичних даних, 23% подавали заявки на отримання державної допомоги або шукали інформацію про них.

Пошуком інформації та здійсненням операцій на державних сайтах займалися 91% американських користувачів з річним доходом $ 50 тис. і вище і 89% користувачів з вищою освітою. Серед тих, хто заробляє менше і не настільки утворений, цей показник склав 76% і 70% відповідно.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Loading...