Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
11280

Держбюджет - 2010 є антиконституційним - Ю.Кармазін

Державний бюджет 2010 року є антиконституційним і в питаннях соціальних, і економічних. Про це народний депутат від фракції НУ-НС Юрій Кармазін сказав в коментарі ІМК.

"Безпрецедентне прийняття бюджету у першому і другому читанні з порушенням бюджетного кодексу відбулося. Депутатам бюджет роздали тільки вчора. Я, наприклад, сьогодні читав його до четвертої години ранкуі, але, все одно, всього не зміг вивчити. Він має триста сімдесят законів і, очевидно, що його рідко хто зміг дочитати", - наголосив нардеп.

"Я бачу колосальний дефіцит бюджету. Прораховую, що він буде від 50 до 70 млрд. Більше того, я залишався в залі під час, так званої, доповіді про Державний бюджет і я кричав, щоб надали слово для питання, виступу, моя карточка була вставлена у гніздо, я його не отримав. Я бачу, що в законі про Державний бюджет основна служба, яка є безжальною, це податкова адміністрація - це раз. По-друге, тут узаконюється на 5 років неповернення податку на додану вартість, по-третє, тут встановлюється порядок про те, що нерухоме майно органів державно-виконавчої влади, яке не використовується цими органами для своїх функцій може бути передане в оренду. Скоро всю країну передамо в оренду", - підсумував Ю. Кармазін.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram