Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 16 квітня 2021 15:18
Новини: Політика
11760

Картками "тушок" коаліція "протягнула" ратифікацію - Я.Кендзьор

Ратифікації угоди про продовження перебування в Україні Чорноморського флоту Росії сьогодні не було, таку думку в ефірі одного з українських телеканалів висловив народний депутат від Блоку НУ-НС Ярослав Кендзьор, передає ІМК. За його словами, сьогоднішнє голосування не могло бути легітимним, адже нелегітимним було саме засідання ВР. "Ми не починаємо з найголовнішого: скільки висвітилось на табло? 211. Литвин оголосив сесію легітимною. Головне, що ми повинні сьогодні сказати: ратифікації не відбулося як такої", - підкреслив Я.Кендзьор.

Відповідаючи на питання, чому опозиція не змогла зупинити владу, він заявив: "Чому ми дали проголосувати? Там у залі були карточки отих "тушок", але їх самих не було. Я бачив багато чого в Раді. Були, "тусувалися", штовхалися, але такого публічного бандитизму правлячої коаліції... В гармонії спікер, правляча коаліція, міліція - такої професійної бійки професіоналів, бандитів ще не бачив".

Я.Кендзьор також зіронізував щодо спікера Володимира Литвина, що прийшов до зали ВР з парасолькою: "Литвин прийшов з зонтиком - яйця боявся, як ваш президент боявся колись".

Нагадаємо, сьогодні в парламенті представники фракції БЮТ закидали яйцями Голову Верховної Ради України Володимира Литвина. Потім хтось кинув у сесійній залі димові шашки.

Джерело: УНН