Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
11490

В.Путін назвав дії української опозиції "хуліганськими"

"Те, що відбулося сьогодні в Києві - це, як мінімум, для нас є сигналом. Це навіть, мабуть, як мінімум, два сигнали. Перший з них полягає в тому, що нова українська влада дійсно має намір по-новому вибудовувати відносини з Росією", - про це сьогодні сказав глава уряду Російської Федерації Володимир Путін під час наради з питання облаштування кордонів Митного союзу, повідомляє прес-служба російського прем`єра.

"Хочу подякувати депутатам Держдуми за оперативне прийняття рішень щодо ратифікації домовленостей, які були підписані президентами наших країн у Харкові - з перебування Чорноморського флоту Росії в Криму і по наших газовим проблемам", - сказав В.Путін, починаючи нараду.

"Нова українська влада в змозі консолідувати навколо себе суспільство і основні політичні сили країни. А це, незважаючи на хуліганські витівки опозиції, все-таки означає, що почато шлях до стабілізації політичної ситуації на Україні. І це дуже важливий, хороший сигнал. Ми розраховуємо на те, що так само і з інших питань - у сфері економіки, наприклад, - ми зможемо вибудовувати довгострокові відносини з українськими партнерами", - додав В.Путін.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram