Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
17865

В.Янукович застеріг міністрів від втручання у діяльність місцевої влади

КИЇВ. 2 квітня. УНН. Президент України Віктор Янукович під час засідання Комітету економічних реформ застеріг керівників центральних органів виконавчої влади від втручання у діяльність місцевої влади, передає кореспондент УНН.

“Ті повноваження, які є у державних органах влади, повинні здійснюватись в повному обсязі. Будь-яке перешкоджання виконанню цих повноважень з боку центральних органів влади неприпустиме. Якщо в нас будуть траплятися далі такі випадки, ми будемо вживати дуже жорстких заходів”, - наголосив Президент.

Також він доручив Прем’єр-міністру Миколі Азарову з’ясувати питання щодо посилення співпраці між обласними державними адміністраціями та центральними органами виконавчої влади.

“Це неприпустимо. Цю бюрократію треба викорінювати. Не може такого бути, щоб той чи інший чиновник в Києві знав краще, що робити в регіоні, ніж голова тієї чи іншої державної адміністрації”, - додав В.Янукович.

Нагадаємо, керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України Марина Ставнійчук під час Форуму місцевого самоврядування у львові зазначила, що старт реформі місцевого самоврядування в Україні дано.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram