Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12690

Вулканічні хмари затьмарили розум опозиції - С.Гриневецький

До питання ратифікації угоди по Чорноморському флоиту треба було підійти з боку здорового глузду, державницького інтересу. Про це в ефірі одного з українських телеканалів сказав депутат від Блоку Литвина Сергій Гриневецький, передає ІМК.

"Мені здається, що вулканічні хмари затьмарили розум опозиції", - так політик прокоментував спроби опозиції силовими методами перешкодити Раді ухвалити рішення по флоту.

Він пояснив, у чому полягають інтереси України та Росії у цьому питанні: "Що відбувалося останні півроку: Рада оборони Румунії розмістила ПРО, Болгарія веде перемовини про розміщення ПРО, Туреччина хоче відігравати роль регіонального лідера і ревно ставиться до інтересів США, чиї кораблі заходять у Чорне море".

"Виходячи зі складної економічної ситуації в Україні, Росія використовує момент і подовжує перебування флоту. І Україна скористалася моментом, тож і отримала економічні можливості", - пояснив С.Гриневецький.

Нагадаємо, сьогодні, 27 квітня, парламент України та Держдума Росії ратифікували угоду про продовження термінів перебування Чорноморського Флоту РФ на території України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram