Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
19830

БЮТ поскаржиться суду на регіоналів і міліцію

БЮТ буде звертатися до суду та правоохоронних органів з метою покарати винних у сьогоднішніх насильницьких діях проти опозиції, як у залі Верховної Ради, так і на вулицях. Про це в ефірі одного з українських телеканалів розповів депутат від Блоку Юлії Тимошенко Андрій Шевченко, передає ІМК.

Політик стверджує, що у залі парламенту сьогодні постраждали біля 20 людей. "Пара десятків людей постраждали в залі. Щодо мітингу - тут теж треба розбиратися. Адже коли міліціонер кричить: "Бийте по ногах!", то за це хтось повинен відповідати. Зараз піднімається градус напруги, і цим людям потрібно давати по руках", - вважає бютівець.

"Не хочу захищати кидання яєць і димові шашки, але це різний рівень, коли ми бачимо реальний "мордобой"... Країна такого ще не бачила", - зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні депутати від БЮТ та НУ-НС намагалися зупинити провладну фракцію, щоб не вдалося проголосувати за продовження терміну перебування Чорноморського флоту в Криму, кидаючи димові шашки. Також вони закидали спікера яйцями. Не обійшлося і без кількох бійок у залі парламенту.

Джерело: УНН