Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14955

Україна й Угорщина домовилися працювати не лише на урядовому рівні

Віце-прем‘єр-міністр України Володимир Семиноженко провів зустріч з міністром закордонних справ Угорської Республіки Петером Балажем. Про це ІМК повідомили у прес-службі КМУ.

Під час зустрічі сторони обговорили питання щодо обміну досвідом проведення економічних і соціальних реформ.

Петер Балаж особливо відзначив успішність перших днів роботи нової влади в Україні. Також висловив вдячність за крок назустріч угорській громаді в Україні, який зробив український уряд, надавши громадянам можливість проходити незалежне зовнішнє оцінювання мовою навчання.

У свою чергу віце-прем‘єр-міністр України відзначив, що угорський досвід реформ залишається взірцем для наслідування для держав, які прагнуть динамічно розвиватися й досягати лідерства. "В Україні не буде й не може бути непопулярних реформ. Зміни давно назріли, і вони принесуть державі, суспільству, економіці лише позитивний результат", - додав В.Семиноженко.

В.Семиноженко також зазначив, що вже найближчим часом будуть оприлюднені ключові параметри запланованих реформ.

Сторони домовилися продовжувати співпрацю не тільки на урядовому, а й на академічному рівні. Зокрема, на початок літа запланований візит делегації вчених Національної академії наук на чолі з її віце-президентом Валерієм Геєцем до Середньоєвропейського університету в м. Будапешті.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram