Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12645

Під час УЄФА студентів виселять з гуртожитків - А.Голубченко

Футбольних вболівальників, які не мають багато грошей на проживання у престижних готелях, під час ЄВРО-2012 будуть селити у студентських гуртожитках. Студентів на цей період попросять поїхати додому. Про це ІМК повідомив перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

За його словами, долучити до справи планується гуртожитки усіх вузів. "Можливо, на цей час будуть достроково припинені заняття і студентів", - зазначив А.Голубченко.

Перший заступник голови КМДА також повідомив, що наразі проводиться поточний і капітальний ремонт гуртожитків, на що вже виділено кошти з державного бюджету.Крім того, ствреджуеє А.Голубченко, "є декілька інвесторів, які мають землю (або в оренді, або власну), де хочуть побудувати такі дешеві коробки легких конструкцій (це ж буде літо) для того щоб дати можливість вболівальникам поселитись у таких містечках".

На запитання, скільки планується побудувати таких "легких конструкцій", А.Голубченко заявив: "На сьогоднішній день є заявка на три. Це приблизно біля тисячі номерів".

"І ще одне. Ми також хочемо використати річку Дніпро і всі пароплавні засоби, які можуть на цей час пришвартуватись і надати свої кораблі для поселення фанатів. І якщо це буде потрібно - мешканці міста будуть здавати в оренду свої квартири. Таких бажаючих, які готові надавати свої квартири і заробляти на цьому гроші, дуже багато", - підсумував перший заступник голови КМДА.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram