Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
17565

2% офісних працівників вважають додаткове навчання марною витратою часу - дослідження

КИЇВ. 5 квітня. УНН. 87 % опитаних офісних працівників вважають: навчатися під час роботи необхідно. У першу чергу для того, щоб постійно підвищувати свою кваліфікацію. Такі дані оприлюднив Міжнародний кадровий портал, який провів опитування про необхідність додаткового навчання, передає УНН.

Ще десята частина респондентів, а саме 11 %наголошує на, що навчання важливе для саморозвитку, але не є обов’язковим. І лише 2 % вважають додаткове навчання марною витратою часу.

Найбільше зацікавлені в додатковому навчанні ІТ-спеціалісти - 94 %. Не відстають від айтішніків агроменеджери (92 %) та працівники сфери послуг - 90 %. Найменше з-поміж усіх зацікавлені в підвищенні кваліфікації працівники готельного та ресторанного бізнесу.

У дослідженні зазначено, що чим вища посада офісного працівника, то краще він розуміє необхідність додаткової освіти. Так, відсоток лінійних менеджерів вважають додаткове навчання необхідним – 75 %, управлінці середньої ланки – 88 %, а серед ТОП-менеджерів обов’язковим підвищення кваліфікації вважають 91 %.

Довідка: в опитуванні взяли участь 1617 респондентів із різних регіонів України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram