Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
17865

40% українців: Росія та Україна виграють від харківських угод

За даними соцопитування, проведеного групою компаній Research & Branding Group, 9% українців вважають, що Україна політично виграє від харківських угод. Такі дані під час прес-конференції оприлюднив соціолог, керівник компанії R&B Євген Копатько, передає кореспондент ІМК. За словами Є.Копатько, відповідаючи на питання, хто політично виграє від харківських угод, 9% опитаних українців вважають, що Україна, 39% - Росія і 40% опитаних вважають, що виграють обидві сторони.

В той же час він повідомив, що відповідаючи на питання, хто економічно виграє від харківських угод, 20% опитаних вважають, що Україна, 30% - Росія і 37% вважають, що виграють обидві країни.

"За даними соціологічного опитування, в цілому позитивно оцінюють харківські угоди 58% опитаних українців", - сказав Є.Копатько. Є.Копатько наголосив, що це соціологічне дослідження не було замовлено жодною політичною партією, а було ініціативою Research & Branding Group. Дане соціологічне опитування проводилось 23-25 квітня цього року в усіх регіонах України та АР Крим. Методом репрезентативної вибірки було опитано 2 тис 69 респондентів. Статистична похибка становить 2,2%.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram