Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
11190

Львівщиною повинні керувати відповідальні люди - облорганізація НРУ

Діям народного депутата Горбаля необхідно дати принципову оцінку. Про це ІМК повідомив керівник прес-служби ЛКО Народного Руху України Віктор Біщук. Як йдеться у повідомленні облорганізації, Львівська крайова організація НРУ вважає, що Львівщиною повинні керувати відповідальні люди, здатні відчувати настрої та прагнення львівської громади.

"Події 27 квітня у парламенті і поза ним засвідчили, що Партія регіонів здатна знехтувати найсвятішим для кожного українця - суверенітетом України. Заради матеріальних речей вони готові "пожертвувати" нашою незалежністю, не гребуючи методами і не зважаючи на конституційно-правові застороги. Народ України ще дасть гідну оцінку тим, хто заради власних економічних вигод вирішив на догоду Російській Федерації про подальше перебування Чорноморського флоту в Україні.

Час переходити до рішучих дій. Громадяни Львівщини повинні знати, як діють їх очільники в умовах, коли вибір проводиться за принципом "Українська незалежність чи дешевий енергоносій?". Чим керувався народний депутат Горбаль, приймаючи рішення "за" ратифікацію угоди про продовження терміну перебування на українських землях іноземних військ ще на 25 років. Чи, може, голова обласної адміністрації Василь Горбаль забув передати народному депутату волю львівської громади, закріпленої рішенням обласної ради та резолюціями велелюдних віче? Хто з Горбалів, депутат чи губернатор, бажає працювати на благо Львівщини?

Народний Рух України вважає, що громадськість Львівщини разом з політичними партіями та депутатами обласної ради повинні дати принципову оцінку голові облдержадміністрації за голосування по ратифікації ганебної угоди 27 квітня. Адже дії державних службовців такого високого рангу повинні відповідати законодавству і, насамперед, Конституції. Така оцінка допоможе Василю Горбалю визначитися, з ким він - львівською громадою чи Партією регіонів, і на якому місці він працює", - йдеться у заяві обласної організації Руху.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram