Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
8580

М.Томенко взяв участь в обговоренні Виборчого кодексу

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко у середу взяв участь у круглому столі, присвяченому обговоренню проекту Виборчого кодексу України. Про це ІМК повідомили в прес-службі ВР. У ході засідання обговорили структуру проекту законодавчого акту, його основні положення та виборчі системи, які пропонується застосувати на виборах народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

До участі у заході запрошені експерти ОБСЄ/БДІПЛ, Венеціанської комісії та Програми "Посилення місцевої демократії та підтримка реформ місцевого врядування в Україні" Ради Європи, народні депутати України, представники Кабінету Міністрів, Адміністрації Президента, Центральної виборчої комісії, органів місцевого самоврядування, політичних партій, громадських організацій, науковці.

На переконання М.Томенка, ухвалення цього законодавчого акту потрібне для того, щоб під час виборчої кампанії і за два дні до її початку ніхто не міняв правила гри. "Якщо в конституційній дискусії ми пройшли вже певний шлях, є плюси й мінуси, то у дискусії стосовно Виборчого кодексу цей день - історичний", - зазначив він.

Віце-спікер повідомив, що Верховна Рада, враховуючи значення такої проблеми, як виборче законодавство, після висновків робочої групи та засідання круглого столу 12 травня поточного року проводитиме парламентські слухання, які стосуватимуться виборів до органів місцевого самоврядування, як більш актуальної теми. "Незважаючи на непросте політичне життя, чим швидше ми завершимо дискусію стосовно виборчого кодексу, тим спокійніше це життя буде", - підкреслив він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram