Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14490

Відбулася конференція з питань електронного урядування

Сьогодні відбулася науково-практична конференція "Впровадження електронного урядування як необхідна умова реформування державного управління".

На конференції виступали як українські депутати та представники департаментів, так і міжнародні гості. Серед них був Герардо Казіні, голова представництва ООН з питань економіки і соціальних відносин у Римі, який назвав Україну стратегічним та добрим партнером та висловив всебічну підтримку розвитку інформаційного урядування з боку ООН.

Попри всебічні схвалення реформ від гостей конференції, були названі досить складні питання впровадження. Так представники Майкрософт Дмитро Шимків, генеральний директор Майкрософт Україна та Деніел Малі, директор по роботі з державними органами Майкрософт Центральної та Східної Европи, попри висловлення підтримки програм впровадження, зазначили, що на даний час система впроваджена бути не може. За їхніми словами, для того, щоб програма працювала, потрібна компьютеризація щонайменше 65% населення, а Україна поки що має лише 20%. Малі також додав, що досвід роботи з державними структурами всіх рівнів компанії Майкрософт відкритий і компанія з радістю буде продовжувати співпрацювати з урядом та владою.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram