Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
9225

Оточення Януковича не допустить РФ на український газовий ринок - О.Гудима

Народний депутат від БЮТ, міністр палива та енергетики опозиційного уряду Олександр Гудима вважає, що оточення Президента України Віктора Януковича не допустить Росію на український внутрішній роздрібний газовий ринок незважаючи на її зацікавленість. Таку думку він висловив ІМК, коментуючи заяву міністра енергетики Росії Сергія Шматка про те, що Росія як і раніше зацікавлена в роботі на роздрібному ринку газу в Україні.

"Коли мова йде про чергові зазіхання Росії на фоні повного захоплення внутрішнього газового ринку Дмитром Фіршатем і його компанією, то я не знаю, що гірше", - сказав О.Гудима.

На його думку, для "Газпрому" немає місця на внутрішньому ринку України, оскільки це не входить в сферу зацікавленості наближених до Віктора Януковича сильних світу цього.

"Вони можуть здавати тільки те, де немає їх особистого інтересу, і роблять це. А от там, де інтерес є, то думаю, що в Росії на внутрішньому газовому ринку України нічого не вийде, оскільки пан Фірташ, Льовочкін і Бойко будуть дуже неохоче пускати до нас росіян, незважаючи на зацікавленість останніх", - сказав О.Гудима.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram