Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
38475

В.Колесниченко: у травні розпочнеться аудит міжнародних кредитів

Партія регіонів веде переговори про втручання міжнародного аудиту для проведення незаангажованого розслідування діяльності попереднього уряду, розповів у ефірі одного з українських телеканалів депутат від Партії регіонів Вадим Колесниченко. Так він прокоментував вимоги опозиції про незалежний міжнародний аудит діяльності уряду Ю.Тимошенко. "З травня місяця аудит почне перевірку в першу чергу щодо міжнародних кредитів, що були надані. Розповіді про незаангажований або заангажований аудит, ви знаєте, смішно слухати, - це означає, сьогодні наші колеги заявляють, що міжнародний аудит куплений, тобто Україна витратила гроші, щоб купити аудиторів", - зазначив депутат.

"За останні 50 днів з моменту приходу до влади було зроблено все, щоб підготувати доказову базу злочинів помаранчевої влади", - додав регіонал. Був проаналізований силами КРУ стан справ у економіці, розповів В.Колесниченко і додав, що, незважаючи на ту діру, що залишив чинній владі уряд Тимошенко, бюджет буде, і він буде виконаний.

"Що стосується 100 мільярдів, боюся справа буде про більшу суму, і кримінальні справи уже порушені і перші ластівки уже полетіли. Уже запрошуються на допити ті люди, що мають дати свідчення, або ті люди яких звинувачують. Будуть сидіти злочинці, провина яких буде доведена", - пояснив депутат. Він підкреслив, що тільки суд вправі назвати людей, "що є корупціонерами та хабарниками".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram