Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14010

В Києвському ліцеї проходила Сесія ЄМП з питань екології

Під патронатом Головного управління освіти і науки КМДА, Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, за інформаційної підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні у столичному Ліцеї міжнародних відносин N 51 проходила Київська регіональна Сесія Європейського молодіжного парламенту з питань екології "Разом піклуємось про планету Земля". Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Як повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Віталій Журавський, Сесія проводиться з нагоди відзначення Всесвітнього Дня Землі, в рамках Декади освіти щодо сталого розвитку.

"Основною метою Сесії ЄМП у київському ліцеї N 51 є формування нової екологічної свідомості учнів і створення нових моделей поведінки підростаючого покоління у школі, вдома та в суспільстві. Спілкуючись зі своїми однолітками з різних країн - Німеччини, Швеції, Нідерландів, Польщі, Грузії та інших, - столичні ліцеїсти не тільки поглиблюють свої знання з питань охорони природи, а й всебічно розвиваються, удосконалюють власне креативне мислення, усвідомлюють себе учасниками процесів захисту навколишнього середовища", - зазначив В.Журавський.

У рамках роботи Сесії відбулась фотовиставка "Моя дивовижна Україна", конкурс постерів "Як я можу допомогти захистити довкілля", конкурс газет, конкурс екологічної реклами, проведені інтегровані уроки та багато інших заходів.

Крім того, 28 квітня були презентовані роботи учнів з теми: "Екологічні проблеми сьогодення та шляхи їх вирішення" в рамках міждисциплінарного проекту "Зелений пакет", ініційованого Координатором ОБСЄ в Україні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram