Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
20910

Глава Facebook Марк Цукерберг вирішив зайнятися політикою

КИЇВ. 12 квітня. УНН. Марк Цукерберг створив рух, який буде підтримувати талановитих мігрантів, підвищувати стандарти освіти і створювати "економіку знань". Про це повідомляє Washington Post, передає УНН.

Засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг офіційно оголосив про створення політичного руху Fwd.us. Назва розшифровується як "forward us", що можна перекласти як "Вперед з нами".

Молодий мільярдер повідомив, що його рух буде фінансувати наукові дослідження, а також просувати реформи в сферах освіти та імміграції.

На думку Цукерберга, в США зараз "дивна міграційна політика", яка не підходить для сьогоднішнього світу. Він вважає, що потрібно полегшити отримання американського громадянства талановитим студентам з країн Азії і Східної Європи. Метою своєї політичної діяльності засновник Facebook назвав створення більшої кількості робочих місць і підтримку інновацій заради процвітання країни.

Ідеї ​​Цукерберга підтримали і глави інших великих американських IT-компаній. У числі спонсорів Fwd.us виявилися засновник LinkedIn Рейд Хоффман, голова Google Ерік Шмідт і гендиректор Yahoo! Марісса Майєр.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram