Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
15465

"Репортери без кордонів" занепокоєні ситуацією зі свободою слова в Україні

Міжнародна організація "Репортери без кордонів" у відкритому листі до президента України Віктора Януковича висловила занепокоєння щодо ситуації зі свободою слова в Україні, повідомляє ІМК.

У своєму листі "Репортери без кордонів" висловлюють своє спантеличення з приводу невідповідності тверджень В.Януковича висловлених у ПАРЄ про розвиток вільних, незалежних ЗМІ, реальній ситуації зі свободою слова в Україні.

Зокрема, в листі наводиться приклад, коли багато журналістів були недопущені на прес-конференцію президентів України та Росії в Харкові 21 квітня цього року, і дивилися її з іншої кімнати не маючи змоги поставити запитання.

"Нас цікавить, який зміст цієї прес-конференції, якщо більшість журналістів не змогли брати в ній участь", - зазначається у відкритому листі.

"Репортери без кордонів" також нагадали, що за кілька днів до цієї події заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман пообіцяла зустрітися з журналістами, на яких було здійснено напад в попередні тижні, зокрема з працівниками газети "Експрес" у Львові. Також мова йшла про створення спеціальної комісії з розслідування порушень прав цих журналістів.

"Ці позитивні ініціативи втрачають сенс, якщо після них стається такий інцидент", - наголошується в листі.

Насамкінець "Репортери без кордонів" висловили сподівання, що український уряд зробить все необхідне, щоб забезпечити такі умови для роботи журналістів, які повинні бути в демократичній країні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram