Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
11190

Ми спробуємо відкликати законопроект про музику - Г.Герман

Регіонали спробують відкликати законопроект депутата від ПР Олени Бондаренко про скасування вимоги щодо надання 50% телерадіоефіру музичним творам українських авторів або виконавців. Про це заступник глави державної адміністрації Ганна Герман сказала в коментарі ІМК.

"Ми розмовляли в своєму середовищі про це, я говорила про це з С.Льовочкіним, з О.Єфремовим. Ми всі сходимося на думці, що не можна вилучати слово "український" з цього законопроекту. Національний відео чи аудіо продукт дає більш широкі тлумачення і "національний" може бути і в російській мові. Тому, нам дуже важливо оце слово "український" зберегти. Я думаю, що це дуже важливо і дуже потрібно. Ми думаємо, що будемо робити так, аби це зберегти", - сказала заступник глави адміністрації.

На уточнююче запитання журналіста, коли цей законопроект хочуть розглядати, вона припустила, що "можливо, ми будемо пробувати говорити про те, щоб спробувати цей законопроект відкликати. Як буде автор законопроекту до цього ставитися. Ми схиляємося до думки, що цього робити, поки що, не можна. Взагалі цього робити не можна, бо українська музика і українська пісня потребує державної підтримки. Її треба підтримати".

Джерело: УНН