Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
10455

МЗС: Україна прагне співробітничати з НАТО

Відбулася зустріч заступника Міністра закордонних справ України Костянтина Єлісєєва з Директором з питань планування сил Департаменту оборонної політики та планування Міжнародного секретаріату НАТО Френком Боландом повідомили ІМК в прес-службі МЗС.

Подія відбулась у рамках чергового раунду експертних консультацій Україна- НАТО, присвячених підготовці звіту щодо виконання Україною Цілей партнерства.

Костянтин Єлісєєв підкреслив прагнення України розвивати співробітництво з НАТО на основі "партнерської формули", зосередившись на взаємодії в рамках Програми "Партнерство заради миру" та реалізації існуючих галузевих програм та проектів. Відзначалася важливість Річної національної програми Україна- НАТО на 2010 як інструмента здійснення всеохоплюючих реформ. Окремо було наголошено на необхідності продовженні політичного діалогу на всіх рівнях.

Френк Боланд підтвердив прагнення НАТО продовжувати взаємовигідне практичне співробітництво з Україною. Він наголосив на готовності Альянсу надавати Україні допомогу, зокрема в реформуванні сектору безпеки і оборони. Було високо оцінено роль України як контрибутора міжнародної безпеки та участь у миротворчих операціях під проводом НАТО.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram