Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12045

Конгресмени США мають намір відвідати Україну

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Сполучених Штатів Америки в Україні Джоном Теффтом обговорив питання двосторонніх українсько-американських відносин. Зокрема він зазначив, що необхідно провести загальнонаціональний "круглий стіл" для обговорення оптимальних шляхів розвитку держави та пошуку об`єднувальних чинників. Про це ІМК повідомили в прес-службі Верховної Ради України.

У свою чергу Джон Теффт повідомив про наміри ряду конгресменів відвідати Україну, аби ознайомитися з процесами, які відбуваються, і обговорити подальші шляхи двосторонньої співпраці.

Під час зустрічі сторони обговорили політичну ситуацію в Україні, пов`язану з прийняттям Верховною Радою України Закону "Про ратифікацію Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України". Також обговорили плани Верховної Ради у частині прийняття рішень щодо реформування судової системи та боротьби з корупцією та співпрацю з МВФ. Йшлося і про перспективи прийняття українським парламентом рішення стосовно допуску у поточному році іноземних військ для проведення навчань.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram