Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14880

Юридичних підстав для позачергових виборів Ради немає - В.Литвин

Юридичні підстави для проведення позачергових парламентських виборів відсутні. Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, відповідаючи на запитання журналістів у четвер по завершенні зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Сполучених Штатів Америки в Україні Джоном Теффтом, повідомили ІМК в прес-службі парламенту.

Коментуючи на прохання журналістів ініціативи лідера БЮТ Юлії Тимошенко щодо початку всеукраїнської кампанії за проведення позачергових парламентських виборів, В.Литвин заявив, що він готовий до діалогу щодо дочасних виборів "за однієї умови - провести у парламенті засідання "круглого столу" і домовитися, що ми приймаємо цивілізовану виборчу систему".

"Давайте приймемо рішення про відкриту виборчу систему, і партії висуватимуть своїх кандидатів в округах, і люди будуть голосувати за кандидата. А потім дивитися, до якої партії він належить, - зазначив керівник парламенту. - Не буде того, що деякі спритні люди учора купили партії, а сьогодні вже хочуть дочасних виборів, бо їм треба повключати в списки спонсорів цих партій".

В.Литвин підкреслив, що "можна говорити про політичні та моральні підстави для проведення таких виборів", але реальних юридичних підстав для їх проведення немає.

Дострокових парламентських виборів, заявив В.Литвин, не буде, додавши, що "за допомогою вулиці можна здійснювати виключно перевороти, які з часом називають революцією". "Нам потрібна революція в економічній, освітній сферах та в галузі охорони здоров`я. Політичних революцій для нас досить на найближчі сто років", - наголосив він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram