Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
12735

Депутати відшкодують збитки, завдані сесійній залі - В.Литвин

Народні депутати України мають відшкодувати збитки, завдані сесійній залі під час подій 27 квітня. Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, відповідаючи на запитання журналістів у четвер по завершенні зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Сполучених Штатів Америки в Україні Джоном Теффтом, повідомили ІМК в прес-службі парламенту.

За його словами, зараз працює комісія, яка складе відповідний акт, і народним депутатам "буде запропоновано у добровільно-примусовому порядку відшкодувати збитки". "Зрозуміло, що мова йде про матеріальні втрати, а морально-політичні втрати, яких зазнала Україна, ніхто не компенсує, - зазначив керівник парламенту. - Я не сприймаю того, що відбулося, і вважаю, що на цьому треба поставити крапку".

В.Литвин назвав "виявом дикунства" і безвідповідальністю занесення до приміщення парламенту димових шашок, залиття клеєм гнізд для голосування, псування обладнання. За його словами, існувала загроза вибуху плазмових моніторів, багато людей звернулися по медичну допомогу. "На щастя, не були реалізовані всі сценарії, які були задумані. Діяли за принципом - війна все спише. Абсолютно не спише", - зазначив він, додавши: "У нас ще відбудеться доволі неприємна розмова з цього приводу".

В.Литвин повідомив, що після засідання у вівторок у сесійній залі працювали слідчі групи, і що йому передали запитання, на які керівник парламенту має дати відповіді. "Я ще такої відповіді не давав", - додав він.

Нагадаємо, як повідомляв ІМК, 27 квітня в парламенті представники фракції БЮТ закидали яйцями Голову Верховної Ради України Володимира Литвина. Потім хтось кинув у сесійній залі димові шашки.

Джерело: УНН