Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 10 квітня 2021 14:55
Новини: Політика
10545

42 % учнів отримують пільгове харчування - В.Журавський

"У цьому навчальному році учні столичних шкіл забезпечені усіма видами харчування. Гаряче харчування отримують 123017 учнів, що становить 57,2% від загальної кількості дітей. Харчування здійснюється як за кошти батьків, так і безоплатно. Харчування, що здійснюється за рахунок бюджету - здійснюється у відповідності до виділених коштів. Загалом 58 % учнів харчуються за кошти батьків і 42 % - отримують пільгове харчування", - повідомив заступник голови КМДА Віталій Журавський. Про це ІМК повідомили в прес-службі КМДА.

Він нагадав, що видатки на харчування дітей та учнів навчальних закладів міста Києва передбачаються в кошторисах доходів і видатків районних управлінь освіти.

"Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України гарячим харчуванням забезпечені всі учні 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Крім того, за ініціативою Київської міської влади з 1 вересня 2006 року запроваджено безкоштовне харчування сніданками учнів 5-11 класів із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з малозабезпечених сімей. Також усі учні 5-11 класів та учні 1-4 класів із числа дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування, дітей із малозабезпечених сімей, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи мають змогу безкоштовно отримувати напої (сік, молоко) та борошняні вироби (вівсяне печиво, пряники)", - розповів В.Журавський.

Він наголосив, що вартість усіх видів харчування встановлюється розпорядженнями районних у м. Києві державних адміністрацій. Районними державними адміністраціями, як розпорядниками бюджетних коштів, проводяться тендерні процедури на закупівлю продуктів харчування та надання послуг по організації харчування в навчальних закладах.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram