Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
14715

Бюджет- 2010 дозволить МВФ надати Україні кредит - В.Литвицький

Бюджет на 2010 рік дає підстави МВФ надати Україні наступний транш кредиту. Таку думку ІМК висловив керівник групи радників голови Національного банку України Валерій Литвицький. "Думаю, бюджет - 2010, як стартова макроекономічна підойма по відновленню української економіки може викликати в основному позитивну оцінку з боку МВФ, тому не думаю, що виникнуть проблеми з наданням кредиту. Основний параметр - дефіцит бюджету в межах 6%, макроекономічна конструкція також не викликає розбіжностей в експертному середовищі, тому що 3-4% зростання ВВП осідлати нам по силі", - додав експерт.

За його словами, потрібно поборотися за інфляцію нижче 10%. "Але, як мінімум, щоб вона була менше ніж в минулому році. Якщо записаний показник - 13%, можливо є якась невпевненість, щодо впливу тарифної політики, хоча, здається, тарифна політика буде менш агресивною", - зазначив Валерій Литвицький.

В той же час, він вважає, що мають відбутися додаткові консультації стосовно доходно-видаткової частини бюджету, "щоб МВФ зміг пересвідчитися, що аргументи в української сторони щодо нарощування доходів бюджету не тільки за рахунок зростання ВВП, а й інших чинників обґрунтовані".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram