Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
19635

Д.Басс: висотно-ліфтові автопаркінги вшестеро збільшать паркомісця

"Автопаркінги надзвичайно потрібні Києву, адже вже звичною стала ситуація, коли містяни залишають автомобілі на зелених зонах або навіть на дитячих майданчиках. Висотно-ліфтові конструкції дозволять у 6 разів збільшити кількість паркомісць у столиці", - зазначив заступник голови КМДА Денис Басс. про це ІМК повідомили в прес-службі КМДА.

На вулиці Бальзака пройшла виїзна нарада спеціальної робочої групи щодо реалізації програми будівництва багаторівневих паркінгів під головуванням заступника голови КМДА Дениса Басса.

Робоча група розглянула кілька варіантів висотно-ліфтового автопаркінгу. Такі конструкції можна встановити як на території звичайної парковки, так і зробити спеціальну прибудову до будинку. Учасники наради ознайомилися із новим видом автопаркінгу - висотно-ліфтовим. Його переваги - швидке встановлення, незначна потреба у території та зручність використання.

"Сьогодні ми побачили пілотну частину цього проекту. Нині він знаходиться у стадії розробки проектних рішень. Ми зробимо усе можливе, щоб висотно- ліфтові автопаркінги почали встановлювати у столиці якнайшвидше. Завдяки таким системам ми зможемо вирішити проблему паркування автомобілів на прибудинкових територіях вже у найближчі 2-3 роки", - зазначив Денис Басс.

Джерело: УНН