Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
18105

ВР розробила програму інформатизації законотворчого процесу

Керівник Апарату Верховної Ради України Валентин Зайчук сьогодні, 29 квітня, зустрівся із Координатором Глобального центру інформаційно- комунікаційних технологій для парламентів при Міжпарламентському Союзі, Головою Представництва Департаменту ООН з питань економіки та соціальних відносин у Римі (Італія) Джерардо Казіні. Про це ІМК повідомили у прес- службі ВР.

Під час зустрічі керівник Апарату зазначив, що розвиток інформаційних систем є основою глобалізованого світу, тому український парламент робить впевнені кроки для посильного вкладу до глобальних міжнародних інформаційних систем.

Зокрема, за його словами, Верховною Радою України розроблена Програма інформатизації законотворчого процесу, розрахована на 2010-2015 роки, яка "має визначальне значення для розвитку інформаційного суспільства". Цією Програмою передбачено цілий ряд заходів для її впровадження, у тому числі прийняття відповідних постанов та законодавчих актів. Окремі пункти Програми спрямовані на реорганізацію та модернізацію нормативної бази для фракцій, комітетів, підрозділів Апарату тощо. Одним із положенень цього документу є удосконалення комунікацій між парламентом та Кабінетом Міністрів, урядовими структурами, органами виконавчої влади через засоби Інтернет в on-line режимі.

Координатор Глобального центру інформаційно-комунікаційних технологій Дж. Казіні підкреслив важливу роль у цьому процесі "мотора Програми" - керівника Апарату В.Зайчука, "який розуміє необхідність подібної роботи для того, аби Верховна Рада України достойно виглядала на міжнародному рівні".

Дж.Казіні повідомив присутнім, що діяльність Глобального центру має два аспекти діяльності, зокрема, технічний та політичний, який впливає на розвиток інформаційного суспільства. Він також зазначив, що на наступному засіданні Європейського саміту з питань інформаційних технологій буде представлено звіт від України "для виокремлення деяких практик застосування ІТ в українському парламенті". "Важливо ділитися знаннями, у вашому парламенті є чому повчитися", - сказав він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram