Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
23640

ВР вирішила саджати чиновників - хабарників на 4 роки

ВР вирішила саджати чиновників - хабарників на 4 роки

КИЇВ. 18 квітня. УНН. Верховна Рада посилила відповідальність за підкуп працівника державного підприємства, установи. Депутати 362 голосами підтримали відповідний законопроект, внесений бютівцем Андрієм Кожем’якіним, передає кореспондент УНН.

Вказаним документом вносяться зміни до низки статтей кримінального кодексу. Зокрема, ним передбачається встановити адміністративну відповідальність у розмірі штрафу від 100 до 250 неоподаткованих мінімумів або громадські роботи на строк до 100 годин за підкуп працівника держпідприємства. А за повторний підкуп пропонується штрафувати у сумі від 250 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

При цьому особа, яка пропонувала, обіцяла та надала хабара, може бути звільнена від кримінальної відповідальності за умови, якщо вона повідомить про особу чи групу осіб, які вимагали хабар.

Також документом вносяться зміни до 368 статті ККУ, яким передбачається посилити відповідальність для службових осіб за отримання хабара. Документом передбачається, що службові особи за отримання хабара караються штрафом від 1 000 до 1 500 неоподаткованих мінімумів, або можуть бути заарештовані на термін від 3 до 6 місяців, чи позбавлені волі на термін від 2 до 4 років.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram