Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
13530

В.Литвин вважає, що в Україні немає опозиції

Писати закон про опозицію це все одно, що створювати гурток хорового співу в оперному театрі. Я вважаю, що в нас немає в Україні опозиції. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав Голова Верховної Ради Володимир Литвин.

"Опозиція - це позиція до офіційної лінії влади, але ще ж немає програми діяльності Кабінету міністрів України, президент ще не виступив з посланням до народу і до ВР. Разом з тим, немає і жодних пропозицій, які можна було б розглядати з натяжкою як альтернативні. Поки що напрацювання того, як буде розвиватись Україна підміняються лайкою, взаємними звинуваченнями і виливанням бруду один на одного", - додав спікер.

Він також зауважив, що не бачить нічого поганого в тому, щоб хтось проголошував себе опозицією чи коаліцією, головне, щоб була "продуктивна робота, а над усе, щоб депутати, які сьогодні більшою мірою працюють на вулицях, проводили цю роботу поза робочий час, а коли працює ВР, чи то в комітетах, чи то в сесійному режимі, щоб вони ходили на роботу".

"Я говорю: дорогенькі ви мої, або переходьте на опозиційні хліба, хай вам партія платить гроші зі свого бюджету, або в той час, коли треба працювати - працюйте, або відмовтесь від заробітної плати", - сказав В.Литвин.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram